| Aniela2777 a întrebat:

Vreau sa`mi redecorez camera, cu tot cu mobila.sa o schimb total.as vrea o camera stil: EMO, ROCK.nu prea as vrea cu roz. vr ceva mai dur.ma gandeam la un verde.combinat cu negru. dati`mi idei cum as putea face camera, si poze daca aveti:d Ms. Funda

1 răspuns:
| RainbowEye a răspuns:

Pai daca vrei poti sa iti faci culoarea peretilor pe un verde. Un pat-canapea sau ce ai tu de culoare rosie daca gasesti daca nu ia un negru. Un birou mov un scaun de birou negru.