| Bojthe a întrebat:

Vreau sa-mi redecorez camera asa incat sa am un loc unde sa ma aranjez dimineata. si nu as vrea sa coste ceva
idei funda

2 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Nu dorm in camera aia

| adutzz a răspuns:

Salut, daca ai cele trebuincioase acasa nu ar trebui sa te coste nimic, pai, de exemplu poti sa iti faci putin loc intr-un colt al camerei, acolo sa pui o oglinda si o masuta pe care sa iti tii lucrurile, daca ai mai putin spatiu in camera, atunci poti sa iti aranjazi altfel mobila, totusi din cate stiu eu nu este prea bine sa ai oglinda in camera in care dormi, dar daca pe tine nu te dereanjeaza atunci totul e ok.