| Floryn9 a întrebat:

Vreau sa-mi dezvolt musculatura pieptului, ce exercitii in afara de flotari imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Depinde daca mergi la sala sau nu. Daca mergi la sala iti recomand sa intri pe youtube si sa cauti canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist roman explica in cel mai mic detaliu antrenamente si dieta si tot ce ai nevoie sa stii. Plus ca are si niste antrenamente foarte smechere.

Daca nu mergi la sala iti recomand sa faci flotari cu picioarele ridicate cam la 45 de grade si cand faci flotarile incearca sa atingi cu pieptul solul.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat