| BRoxana a întrebat:

Am 13 ani 1, 65 si 45 de kilograme, nu sunt grasa, stiu, dar mii se pare ca picioarele mele, partea de sus sunt cam grase si cand ma ingras tot acolo mii se depun pe fese si picioare si urasc chestia asta, ce as putea face sa scap de "grasimea" de pe picioare, pentru ca exercitii fac destul de des dar in limita timpului disponibil, pentru ca am scoala uneori si cate 8 ore de la 11 pana la 7 jum-8 si nu prea mai am pur si simplu chef uneori... Dar totusi as vrea sa ma apuc de ceva exercitii care sa nu includa prea mult timp, sugestii? multumesc:*

3 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie ca a ta, 13 ani, 1, 65 si 45 kg:oDar merg la sala, si primavara incep iar sa merg cu bicicleta.

| Saraaaa_6669 a răspuns:

Cum a zis si alexiacob, mananca multe fructe. pe langa asta, incearca sa bei multa apa si sa mananci salate usoare. ai grija cu grasimilewinking. funda?batting eyelashes

| alexiacob a răspuns:

Ca sa nu te ingrasi cred si am auzit si eu de la o vara de-a mea zicea ca nu mai mananca de la 7 sau 6 seara si intr-adevar a slabit.Incearca sa mananci cat mai multe fructe ca nu ingrasa sunt sanatoase si tin si de foame.