| andrauta a întrebat:

Am 13 ani, imi place de un baiat de 14 ani.Lam cunoscut vara trecuta dar era cu o prietena de-a mea si nu puteam sa-mi stric prietenia cu ea.Il placeam mult, fata cu care era el fugea inainte cu inca o ft si eu ramaneam cu el si vorbeam.Acum iar il plac, da el ma uraste, nu ma baga in seama pentru ca la ziua mea i-am facut 3 poze si el nu vroia da pe care le-am sters? Nu inteleg de ce e easa suparat ca vara trecuta l-am lovit tare intre picioare si nu s-a suparat.Azi am aflat ca nu ma place si nu vrea sa fie cu mine si ca m-a placut mult cand era cu fata aia in vara si eu il placeam atunci.Acum ma ocoleste si nu ma baga in seama deloc. Aveti vreo idee cum sa ma impac cu el? Am incercat mi-am cerut scuze si tot nu vrea.Cum sa fac sa ma ierte? Dar sa ma iubesca iar? Nu pot alege altul, el mi-a furat inima nu pot sa-l uit nici sa iubesc pe altul am incercat.

Răspuns Câştigător
| Anna_2215 a răspuns:

Hmm... nu trebuie sa mai intrii pe el un timp. nici sa.i trimi ti sms`uri sau pe mes. daca nu te saluta el primul nu-l saluta. el trebuie sa faca primul pas. daca nu face asta inseamna ca nu.l mai intereseaza...desi o sa se enerveze daca nu-l bagi in seama. asculta`ma asa am facut si eu. fundita?

1 răspuns:
| andrauta explică:

Va roog dati un raspuns.