| vlad210 a întrebat:

Am 13 ani si am fost cu o fata de 14 ani impreuna ceva vreme, dar pana la urma ne-am despartit nu stiu din ce cauza si a fost o perioada in care nu vorbeam deloc. De la o vreme ma baga in seama mereu, o prietena de-a ei mi-a spus ca i-a spus ei ca arat atractiv laughing vorbim mereu si a inceput cu chestii din astea sa vorbim mai mult, nu stiu ce. Credeti ca vrea sa fim impreuna iar? happy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai si de ce nu o intrebi?thinking
Ce poate sa iti zica in afara de:-Nu, esti un mare dobitoc etc
-Da, vreau sa fim din nou impreuna

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai 80% da vrea sau vrea doar sa te faca sa crezi ca te place pentru a te amagi dar mai bine ar fi sa-i zici pr ei sa o intr daca ii place de tine

| alexa18 a răspuns:

Cred ca asta vrea deoarece perietna ei i-a spus acest lucru.

| vlad210 explică:

Stati ca am gresit : laughing fata de 14 ani a spus ca sunt atragator nu prietena ei laughing