| DeeAnna. a întrebat:

Am 14 ani, 53 de kg si 1.67 inaltime...

as vrea sa stiu daca trebuie sa mai slabesc ca sa am greutatea normala varstei.
batting eyelashes

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca dupa parerea mea esti potrivita, ai o inaltime si o greutate potrivita, nu ai de ce sa iti faci griji, sanatoasa sa fi!

| yellowalien a răspuns:

E ok asa. Ai grija ca in continuare sa ai o alimentatie sanatoasa si sa faci miscare regulat, si nu vei avea problemebig grin

| thegreatgatsby a răspuns:

Esti perfecta pentru varsta ta laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Eu am 14 ani si 55 kg si ma multumescwinking

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Daca te vei ingrasa pana in 57 de kg, nu ar avea nimic.
57 kg ar fi o greutate perfecta pentru inaltimea ta.

O seara placuta!

| Onetwthree a răspuns:

Esti perfecta!
E f bine asa cum esti...mai ales ca ai zis ca ai 1. 67...:*:*:*:*:*

| larisa_6959 a răspuns:

Ai o greutate normala pentru inaltimea ta.