| anonim9989 a întrebat:

Am 14 ani ce e bine sa beau jacobs 3in1 clasic sau jacobs Kronung?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Daca ai 14 ani esti destul de mic eu zic sa bei momentan doar jacobs 3 in 1

| anonim9989 explică (pentru OnuOnulică):

Ca beau de ceva timp jacobs 3in1 si ma gandeam sa-l incerc si pe celalat
Deci raman pe 3in1 ( nu pot sa ma las am incercat si sunt oboit toata ziua )

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca tii neaparat sa bei cafea, mai bine alege cafeaua clasica, pe care o prepari la ibric, nu pe cea la pliculete (3 in 1, cappuccino etc.).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul,nu ai tu nevoie la 14 ani sa bei cafea

| anonim9989 explică (pentru suntserios):

Suntserios. Cunosc pusti de 9 - 10 ani si beau 3 cafele pe zi fumeaza un pachet de tigarii deci iti dai seama

| suntserios a răspuns (pentru anonim9989):

Si tu vrei sa le bati recordul sau ce? un organism de 14 ani nu are nevoie de stimuli, are destul energie

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru inceput 3 in 1 ar nu prea des.

| Voidwithin a răspuns:

Da, merge o cafea pe zi dar nu mai mult.

| anonim9989 explică (pentru Voidwithin):

Da 1 atat beauu