| n0usti0u a întrebat:

Am 14 ani, credeti ca mi-ar da cineva vape daca l-as cumpara dintr-un magazin?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am 14 ani credeti ca mi ar da cineva vape"

poate ți-o dă de cap, alfel ba

| Den1sa a răspuns:

Nu dar daca iti faci niste prieteni mai mari s-ar putea sa te ajute ei in privinta asta, bafta!

| LostForForever a răspuns:

Nu-i bine o sa ai probleme de sănătatea in timp de la vape asta o sa vezi dădaca vrei sin dorești mai bine nu-ti lua cancerul alea ia-ti in suc dacă vrei i-ați ceva dulce lasă prostia Aia dacă vrei

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Îți recomand să te lași de fumat. Nu e bine pentru sănătatea ta și îmi pasă de tine.winking Funda? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Salutare,

Observ ca spui/spuneti mereu "funda" la final de orice asa zis raspuns, ceea ce nu este un lucru neaparat rau, pe langa faptul ca nu au nicio relevanta fundele.

Dar pentru ce mai exact? In cazul de fata, nici macar nu a intrebat asta persoana respectiva. De ce ar face asta?

Restul raspunsului este un gest frumos si util si iti multumesc eu in numele lui pentru grija.

Zi placuta in continuare! ^_^

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru DoarBogdan):

happy Am avut conturi de 30, 60 și 84 de insigne (răspunsuri câștigătoare) big grin Contul ăsta îl am doar de sâmbătă, de nici 2 săptămâni și deja am 50. big grin

happy îmi dă doar sentimentul de auto-satisfacție, bucurie sau exultare știind că am ajutat și cresc și în rank big grin, care tot nu ajută la nimic și nu contează, e vorba strict de împlinirea sufletească. Tocmai de aceea nu văd nimic greșit în a le cere. Sănătate!winking

| elennax a răspuns:

Din magazin nu stiu. Online da fiindca curierului nu-i pasa de ce ai in pachet.

| HayateRA a răspuns:

Comanzi online