| bleakk a întrebat:

Am 14 ani, imi puteti spune si mie cum scap de cosurile de pe frunte si punctele negre de pe nas si pe langa nas?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De coșuri poți scăpa dacă nu pui mâna pe ele, și aplici unguent de gălbenele (ajută la uscarea acestora), dezinfectând în prealabil cu alcool medicinal, și le poți preveni curățând în fiecare zi fața de impurități cu ajutorul unui tonic antiseptic.
Pentru coșurile negre poți prepara un peeling abraziv din mălai și gălbenuș de ou/zaț de cafea.
Baftă!

1 răspuns:
| FumezClipe a răspuns:

De coşuri nu ai cum să scapi niciodată! Ţin până când se termină pubertatea.