| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani jumate si am sanii cat doua madarine... crying( oare or sa-mi mai creasca? ca nu vreau sa raman asa crying(

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa mai creasca.

| Emeraude a răspuns:

In primul rand, nu mai manca atatea mandarine! In al doilea rand, consuma cat mai multe portocale si sanii iti vor creste pe masura!
Joke.

Ai doar 14 ani! Si inca vreo 8 in care te mai poti dezvolta, din orice punct de vedere! Nu te panica, e un stres inutil, mai bine ocupa-te de scoala si altele, marimea sanilor conteaza cel mai putin acum!
pupici

| anka a răspuns:

Stai linistita ca vor creste.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

O sa-ti creasca, crede-ma
Var-mea la 16 ani avea sanii cat 2 nucilaughing am crezut ca ramane asa pe veci, dar cand a facut 18 ani, le avea cat 2 mandarinioare si a inceput sa ia anticonceptionale (pentru cosuri, dar si pentru treaba intimabig grin) Si acum are niste sani.batting eyelashes de invidiatbig grin
Mai asteapta nitel, nu moritongue

P. S: Fara sutiene cu buretele prea gros ca impiedica cresterea sanilorsad

| anduta160 a răspuns:

Nu iti fa probleme imi privinta asta.fii calma iti vor crestewinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita pana la 22 de ani ai timp sa te dezvolti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pui un baiat sa traga de ele laughing Sa nu fie prea ascutitelaughing
glmtongue
Da. pana la 18 ani te mai dezvolti tongue
daca ai ciclu... 100% baftabig grin

| annamaria_8296 a răspuns:

Stai linistita o sa se dezvolte numai daca nu ai avut contact sexual ceea ce nu prea cred... (dupa ashta nu se mai dezvolta)