| Bogdyy4321 a întrebat:

Am 14 ani si 1.72 m inaltime.Mama are 1.68 si tata 1.83.Pana la ce inaltime este posibil sa cresc?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1,87.

| Lioana a răspuns:

E posibil sa-l depasesti pe tatal tau. Din cauza alimentatiei din zilele noastre, generatia tanara isi intrece parintii in inaltime. Cu cat? Vei vedea. Nu poti sa prevezi viitorul.

| Ionutszu a răspuns:

Daca nu ai crescut "spectaculos" pana acum poti ajunge la 1.85 probabil(maxim)- e doar o presupunere.
Eu am fost cel mai mic si am devenit deodata cel mai inalt in familie.