| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si am facut sex cu un baiat pe ascuns credeti ca mama si tata ar accepta asta?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Sigur nu. Deci ai grija sa nu afle, altfel...stii tu laughing
Numai binewinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur te vor certa. De ce te-ai grăbit, nu știu!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Ce? parintii tai trebuie sa stie tot ce faci?

| Acadeeeaa a răspuns:

Cred ca nu:-

| Iuli_9028 a răspuns:

Depinde... daca te intelegi bine cu ei ( macar cu unul din ei ) si i-ai zis mai multe chesti pana acum, le-ai putea zice

| Paywa a răspuns:

Sincer? Nu.

| Yell0w a răspuns:

Nu stiu ce fel de parinti ai deci n-am de unde sa stiu daca ar accepta sau nu.Gandeste'te totusi ce varsta ai straight face si pe bune: ce-ti trebuie?

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Nu cred ca are rost sa le spui daca...stii tu...nu vor fi doveziwinking-(un copil)