Întrebare recomandată | AnonimMicro a întrebat:

Am 15 ani si as dori sa gasesc un job in care sa muncesc in weekend. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Softe a răspuns:

Distribuitor de pliante se plătește decent, caută pe ejobs sau olx.

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Iti recomand sa faci ceva online precum PTC (pay-to-click) in ceva timp poti scoate bani frumosi din aceasta "afacere" cu o minima investitie.

| ABCD122 a răspuns:

Poți merge sa împarți pliante

| Happy33 a răspuns:

Poti lucra ca vanzatoare. Funda te rog... La mega sau la mec.

Răspuns utilizator avertizat
| pufosicaa a răspuns:

Poti sa devii ajutor chelner/chelnarita dar cand te angajezi trebuie sa semneze parintii tai ceva