| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si o sa fac majoratul peste 3 ani.dar nu stiu sa dansez si imi este frica ca ceilalti vor rade de mine..si plus ca voi fi in centrul atentiei ceea ce ce mie nu prea imi convine..si NU, NU VREAU SA FAC CURSURI DE DANS

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lol mai sunt 3 ANI, 3 in care te poti uita pe youtube si poti exersa in casa. Frate mai sunt 3 ani. Nu-mi vine sa cred ca am citit intrebarea asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa iti faci majoratul daca nu vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori faci cursuri de dans ori o sa arati ca o curca beata cand o sa dansezi, alegerea ta. ori, poti alege sa nu faci majoratul si ai scapat de toate. simplu

| dani2404 a răspuns:

Cine stie daca vom mai trai peste 3 ani, mai ai timp pana atunci.

| DaianMarian a răspuns:

Da' ce e asa de greu sa te zbengui si tu acolo, WTF eu am castigat balul bobocilor cu prostiile pe care le faceam( mort de beat inca =]])