| Eu69 a întrebat:

Buna seara, am 16 ani, iar peste 2 ani voi fi nevoit sa fac majoratul..problema este ca nu stiu sa dansez.ce ar trebui sa fac? Nu vreau sa fac cursuri de dans,, credeti ca as fi vazut rau daca nu as face majoratul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa majoratul! Majoratul e doar odata-n viata! In 2 ani ai timp muult sa inveti sa dansezi. Uite, lasa-te purtat de muzica si danseaza cum iti vine tie. Conteaza sa te distrezi

| MidnightR a răspuns:

Crezi ca te omoara cineva daca nu-l faci sau? E o aniversare ca oricare alta, de ce ma rog ar trebui sa ii atribui atata insemnatate?