| Buhaluci22 a întrebat:

Am 15.ani,sunt fata.Acum o ora am baut timisoreana,o doza.M a luat putin ameteala, dupa am baut silva, si m-am facut beata rau.Mi a curs sange din nas.Si acum sunt cam ametita, dar inainte nu prea am face nimic.De ce mi-a curs sange din nas? E normal sa te imbeti doar dupa 2 doze dee bere? Precizez ca am mancata 4 si un sfert, dupa nimic.Si am baut pe la 7.

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Tu o crezi pe aia cu "cui pe cui se scoate".
Nu mi se pare normal ca la 15 ani fata fiind să bei 2 doze de bere și probabil că nici organismului tău nu i se pare normal de a reacționat in felul ăsta. Bea apă sau suc mult(nu cola, fanta de portocale sau sprite) și stai în pat.

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Da daca nu esti obisnuita cu alcoolul. Mie si daca beau o gura mi se face rau si ametesc fiindca nu mi face bine alcoolul. Cred ca de aceea ti a curs si sange din nas.

| Buhaluci22 explică:

Multumesc de raspunsuri