| N173 a întrebat:

Pot sa mor daca am baut 2 doze si un sfert de Monster?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător

Buna, nu iti face griji. Nu vei pati nimic, pe moment iti da energie si fericire. Dar daca o sa continui tot asa vei ajunge cu dureri de cap cel puțin, batai cand mai rapide sau mai lente, oboseala si stări de rau. Normal o sa ajungi si la obsesia fata de aceasta băutură care iti face atât probleme fizice, cât și la nivel național.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai bunul dumnezeu poate stii asta!
Ca azi nu ai nimic dupa 2, dar maine poti bea doar unul si poti face spor cardiac si murii.

| sammy7 a răspuns:

Nu nu o sa mori doar ca pe viitor sa ai probleme cu inima de la pre multa cofeina/taurina.

| Cristine9595 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu mai bei asa ceva,pentru ca o sa ajungi sa ai probleme cu inima, de murit nu mori, dar o sa ajungi sa tremuri de la atata energizant, si eventual in perfuzii. Daca te simti obosit, eventual ia ti de la farmacie niste vitamine, dar lasa energizantele.

| NumeDeFata a răspuns:

Nu,dar daca mai continui asa probabil