| Ariana124 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de putin ajutor.In noaptea asta m-am culcat putin amețită pot sa spun...Nu prea bine iar acum cand m-am trezit fiind ora 5.40 mi-a curs foarte mult sânge din nas.Nu am băut decat o cafea ieri. Nu inteleg ce se intampla. MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Posibil sa fie un puseu hipertensiv. Monitorizeaza-ti tensiunea arteriala. Mai usor cu cafea, grasimi, sare etc.

| florin926481f a răspuns:

Sincer nu stiu care ar putea fi problema dar mi s-a intamplat si mie in trecut.