| alexdru a întrebat:

Am 15 ani sunt virgin daca as faceo cu o persoana de 22 ani care nue virgina as simti ceva!laughing

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai depinde cum vrei tu sa fie partida. Poate sa fie placuta sau mai putin placuta.Acuma pentru una de 22 de ani ii un fleac ca deja ii experimentata.Cred.Si. nu ai simti nimic pentru. ca deja e dezvirginata.Aaa.Vei simti placere. big grin
O zi buna.

| moniii a răspuns:

laughing)
da nu mai sa faca ea cu uhrolling on the floor))
:d
:-D succes

| misu a răspuns:

Mai stai sa iti mai creasca puta .glumesc...banuiesc ca te vei simti oribil.nu vei face fata cerintelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o iei la mana

| ADYTZUU a răspuns:

Frate depinde trebuie sa ai experientza si tu daca esti virgin... acum depinde de ata talaughing)))))))))
funda?