| madalina_7751 a întrebat:

Am 16 ani (17 in sep) si as vrea sa gasesc un job part time in iasi ...cunoaste.ti persoane care angajeaza sau chiar locuri de munca part time?

1 răspuns:
| Unique a răspuns:

Faza ca la 16 ani o sa lucrezi intr-un fel de ptactica, dar aceasta nu se plateste! Si eu fac 17 tot in sep dar lucrez la un salon de imfrumsetare, dar am urmat curs de cosmetica si machiaj. Poti intra pe Eurocor.ro si au sute de cursuri cu diplome cunsoscute in UE si Romania! de minister!