| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am pierdut 20.000 lei. Toti "prietenii" m-au parasit lasandu-ma fara bani. Daca pui la indoiala afirmatiile mele de pana acum, poti ignora thread-ul si cum a reusit un copil sa fie ruinat la asemenea varsta. Dupa multe greutati in care am pierdut toti banii pentru care am muncit, am ramas fara prieteni. Stadiu in care ma aflu si acum. Dupa marea teapa primita, am cunoscut un tip in varsta de 27 ani la un bloc distanta care avea toate tabieturile pe care eu le am. Ne potriveam perfect. Un an de zile, l-am petrecut zilnic. Peste doua saptamani va pleca de tot in alta tara, eu ramanand din nou, singur. Fara prieteni, fara nimic. Stand toata ziua in casa. Este epuizant, tot ce mi se intampla. De 3 zile plang incontinuu stiind ca voi ramane singur, fara sa am cu cine schimba doua vorbe, mai ales in starea in care ma aflu acum. Doar cu mama, ma inteleg dar nu o pot lua pe afara zilnic, sa fac tot ce faceam cu prietenul meu. Mi a ajuns, gandul ca voi ramane din nou singur, fara nimeni... nu pot exprima in cuvinte. Nu stiu ce sa fac. pana as putea eu sa plec dupa el, ar dura 2 ani, timp in care orice plan de a ma duce si eu dupa el sigur s ar destrama din diverse motive. Oricum, dupa bac voi pleca de aici. Faptul ca am stat majoritatea vremurilor singur, este un avantaj de a pleca. Dar astea sunt alte probleme personale. Nu stiu ce sa mai fac. mereu cand ma gandesc la el, imi impun ca totul o sa fie bine si voi trece peste, insa cand vine seara si imi aduc aminte ca sunt singur...

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Blesteme taica, blesteme. Nu iesi sa nu te calce vreun camion. https://www.tpu.ro/......ponente_1/