| hotu a întrebat:

Am 16 ani, ochi caprui 1, 83m, par saten, solid, caut o fata pentru o eventuala relatie.id mess:cosmin_hotu93

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ai uitat sa zici daca esti frumos happy dar daca ai zis ca mai cauti si fata.si pui asta si pe un site.esti urat.asta e singura explicatie happy

| Zâmbărici a răspuns:

Stai sa imi consult fetele sa vad daca intri la standardele lorwinkinglaughing.
Alooo fugi la matrimonialehee hee

| Atotstiutorul a răspuns:

Puteai sa spui "caut baiat" sunt sigur ca aveai mai mult succes!

| gabryel a răspuns:

Unde te crezi fratioru aici la matrimoniale nu vezi ca pe site-ul asta sunt numai oameni "inteligenti" astia au relatii de tot felul cu cartile nu cu oamenii doar cu cartile, cu animalele, lamele, drogurile. Puteai si tu sa iti pui macar o poza cu tine ca poate gaseai o rock-erita frigida si singura si care te placea.

| iauru a răspuns:

Ar cam trebui sa specifici de unde esti balaurelaughing))

| iauru a răspuns:

Nu de alta dar sa nu frangi inimile bietelor fete

| Atelocin a răspuns:

Www.matrimoniale.ro
Nu tine faza cu relatia aici;)
Multsumesc^^