| Twilightsparkle33333 a întrebat:

Buna, am o fata de care nu o suport și mai ma face de ras prin liceu cu o emisiune preferata și mai ma face și prin cămin. As dori niște sfaturi, va rog frumos, ca chiar nu o mai suport.

Răspuns Câştigător
| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Și eu am trecut printr-o situație similară, o să îți povestesc cum a fost la mine. Am ignorat-o două săptămâni după care și-a văzut de treaba ei, a văzut ca nu ii dau importanță și a renunțat. Așa și la tine, ignor-o, arătă-i nepăsare și indiferenta. Nu te simți prost pentru gusturile pe care le ai. Care om normal cu capul te-ar judeca după o emisiune preferată? Din păcate în liceu mai dai și de astfel de "oameni" (mult spus). Sper să treci peste problema asta cu bine și repet, fii tare & indiferentă!

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

Exista o vorbă! Gusturile NU SE discuta! Exprimarea ta este cam " ciudată "! Este colega? Copilul tau? Nu se intelege clar!
Daca totusi iti este colega se rezolva cu un mare IGNORA!
EA iti impune tie gusturile ei?