| Loredana96 a întrebat:

Am 16 ani si doresc sa slabesc putin la picioare si mai mult la burta. Daca voi face exercitiile astea in fiecare seara si nu as minca seara credeti ca va avea efect?
http://www.youtube.com/watch?v=2vmsF2njAfA

2 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

E mai mult cardio, deci da, ai putea happy incearca de la jillian Michaels 30 day shred.

| Bogdanel97 a răspuns:

Dupa parerea mea mai usor dai jos prin alergare, iinot mers cu bicicleta. Si astea is bune. Dar eu prin alergat si prin sport am dat jos destul mult. Acuma faci cum doresti, eu mi-am zis punctul meu de vedere. Bafta happy