| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si nu mai suport vreau sa fac cat de curand sex happy poate o fata din bucuresti ar putea sa ma ajute.
Descrierea mea:Inalt 1, 80, 69kg fac sala, ochi caprui, Par blond daca vreti va dau poze.

Răspuns Câştigător
| RalluPop a răspuns:

Doamne. =]]] Ce cap ai. Serios, pana si satan ii mai inteligent ca tine, zombalau`le puppy dog eyes. Meri la Cur-ve. Te rezolva ele;;]

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Care fata de pe siteul asta ar face sex cu un tip necunoscut si DISPERAT DUPA? fat-ti o viata omule! lasa sexu acum. Daca chiar te tachineaza, strange bani si fugi la o panarama

| xXxRaduxXx a răspuns:

Http://www.matrimoniale.ro/... Ar trebui facuta o noua categoriela TPU : MATRIMONIALE

| Claudiu2011 a răspuns:

Eu creca ai probleme. faci anunturi de astea pe TPU.

| Natashha a răspuns:

Du-te ma, freaca hormonii in tine?laughing)