| falafel a întrebat:

Am 1. 80, 69kg. Imi puteti recomanda niste proteine pentru sala? Daca da puteti sa imi si specificati de ce? Nu vreau ceva ce imi poate afecta sanatatea sau activitatea sexuala. Dau funda, multumesc

7 răspunsuri:
| Th3Striker a răspuns:

>suplimente gen proteine
>sanatate si activitate sexuala
alege una dintre ele te rog

| Cosmin86 a răspuns (pentru Th3Striker):

Nu au nicio treaba cu cealalta, proteinele ( din suplimente ) NU influenteaza testosteronul.

Mai documenteaza-te si tu inainte sa aberezi.

| Th3Striker a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu am aberat. Am facut misto. E amuzant sa vad copii patetici care baga suplimente "ca nu ma pot ingrasa oricat mananc" pentru ca is prea imaturi si prea lenesi ca sa aiba o dieta bogata in proteine si in carbohidrati si sa puna pe ei cum ar trebui. Cand pui 12kile intr-o luna pe tine mancand 6 oua zilnic la micu' de jun, suna-ma

| Cosmin86 a răspuns (pentru Th3Striker):

Asta e altceva, my mistake.

| fulguta2015 a răspuns:

Buna eu am avut 68 kg si mi-a recomandat o prietena sa beau mai multa apa si sa mininc mai putin si acum am 52 kg

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru fulguta2015):

Ai mai raspuns la o intrebare tot asa, ti s-a pus un tic cu apa multa? el ia proteinele ca sa puna masa musculara nu sa slabeasca