| Stefannix a întrebat:

Am 16 ani si recent am facut 2 crize convulsive iar medicii m'au diagnosticat cu epilepsie...iau tratament si daca in 2 ani numai fac nicio criza scap si de tratament si de aceasta boala si pot lua carnet de conducere...stiu ce am voie si ce nu sa fac.dar in privinta fumatului eu inainte fumam destul demult..acum daca fumez o tigara pe zi are ceva?

2 răspunsuri:
| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Epilepsie.

http://www.topmedica.ro/blog/category/epilepsie/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)

| alixD a răspuns:

Pai incearca sa numai fumezi deloc. Tu inca ai o varsta frageda si nu cred ca iti fac bine tigarile.BFT happy :*