| IonelaAlice a întrebat:

Am 17 ani am facut un test de sarcina si a iesit pozitiv sunt prea tanara nu vreau sa fac avort clar! Vreau sa stiu daca in primele 2 saptamani exista viata!

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da,exista viata. Felicitări ca prețuiești viața și nu vrei sa faci avort.

| anamariarot a răspuns:

Există viață, că ce e mort nu crește și nu se dezvoltă. Felicitări pentru curajul de care dai dovadă, felicitări că îți asumi și greșelile. Să nu iei în seamă ce spune lumea.

| christall a răspuns:

Este o viata acolo. Te poti descurca. O mama lupta pentru puiul ei ca o leoaica si razbate. Daca nu vrei, sunt atatea familii care vor sa infieze. Dar nu-i taia sansa la viata.

| AdrianVoicu a răspuns:

Daca ai tot facut prostii, asuma-ti responsabilitatea!
SI el are dreptul la viata, un copil e o binecuvantare
Lasa-l sa traiasca si nu ai sa regreti, nimic nu se poate compara cu primul "Te ubesc mami "