| andrei00 a întrebat:

Am 17 ani...ma masturbez de la 15 straight face... daca voi continua... vor aparea probleme la nivel fizic a penisului?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Nu ai sa patesti nimic! Stai linistit! La noi in Romania, e asa de multa ipocrizie... oare cati recunosc ca fac asta? 10+ pentru sinceritatea ta!

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca o mai freci mult singur o sa se usuce si o sa cada. straight face

| psiholoaga a răspuns:

Te-a speriat bunica-ta cu povesti de genul? Nu o sa ti se intample nimic, stai calm. Fizic, oricum, nu se va modifica nimic, nici nu iti par cosuri, nici nu orbesti. E sanatos, insa ai sa vezi ca e mai placut actul sexual cu o alta persoana.

| nicolll a răspuns:

Andrey lasa-mi idul tau pe privat ca nu reusesc sa trimit mesaje, urgent cat mai erepede