| ADPB a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa ma duc la Academia de Politie din Bucuresti. Ma ajutati careva cu viza medicala? Adica nu stiu in ce consta. Vreau sa stiu ce fel de probleme medicale nu se accepta ( cum ar fi dintii, operatiile, etc ). Astept cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Probabil iti fac aia analize, te dezbraca si te consulta
Nu trebuie sa ai tatuaje, sau cicatrici mari, nu trebuie sa ai o boala sau ceva care te impiedica sa fii apt pentru a ti folpsi conditia fizica 24/24
Cat timp nu ti ies dintii din gura e okay

| ADPB explică:

Si in legatura cu operatiile? Mentionez ca am fost operat de hernie acum 7 ani iar cicatricea este destul de mica.