| crytical a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa-mi dati niste idei cum sa fac bani, job. uri de vara sau ceva... Stie careva? FundAAA

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Sa stii ca sunt slabe sansele sa te angajeze ca barman sau ospatar. Cine crezi ca ar face asta? Sujbele astea sunt +20 de ani sau chiar mai mult.

Cam asta poti lucra:
Dadaca, meditator sau reprezentant avon/oriflame.
P.S.: Spor la munca!

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Barmar sau ospatar :sunt destul de usoare aceste meseri.happy

| aliceinchains a răspuns:

Hmm...păi te-ai putea înscrie la Avon, Oriflame etc. și o parte din bani ( respectiv, 15, 20, 25,sau 30 %) îi primești. happy

| bebesweet a răspuns:

Cand gasesti raspuns anunta-ma si pe mine te rog frumos :d
si eu am nevoie de banibatting eyelashes