| CuriosEL a întrebat:

Am 50 de lei, am 17 ani, si as vrea sa incep o mica afacere, orice din ce o sa iasa bani, dati-mi idei va rog frumoswinking, cea mai buna are FUNDAAA!

10 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

50 lei = aproape 10 euro laughing glumesti, nu? sincer nu poti face nimic cu acesti bani. Daca vrei o afacere iti trebuie cel putin de la 5000 lei..., daca vrei o investitie modesta incepe de la 1000 lei. Slabele sunt egal cu zero la suma pe care o ai. Mai bine ai lua un part time sa mai castigi bani, iar daca nici nu esti hotarat ceea ce vrei sa faci, informeaza-te pe piata romaneasca ce merge si cat trebuie sa investesti pentru a avea profit si a atrage lumea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

50lei si vrei afacere ia ti 2 shorma si savureaza le, iesi mai castigat

| OldSoul a răspuns:

50 de lei nu e o suma cu care sa incepi o afacere serioasa, orice ai incerca exista mereu un risc, eu unul iti recomand sa urmaresti reducerile la produsele care se cauta si sa le vinzi mai departe, de exemplu vezi astazi un telefon la 50 de lei de la 125, il cumperi si il pui la vanzare pe siteuri la un pret gen 85 de lei, e un exemplu, sper ca ai prins ideea.

| 愛日本 a răspuns:

Nu ai ce face cu 50 de lei laughing Gaseste-ti un job cu jumatate de norma

| frostxtq a răspuns:

50 de lei e cam putin, nu prea ai ce afacere sa incepi cu banii astia. Poti uploada pe youtube muzica facuta de tine, fotografii facute de tine, orice. din vizualizari poti sa castigi banuti, insa trebuie sa te ocupi zi de zi si tot ce postezi sa fie creat de tine, nu ai voie sa copiezi de la altii.

| borntotwerk a răspuns:

Cumpara 3 pachete de pall mall si vinzi prin scoala 1 leu tigarawinking

| OMGisBrainiac a răspuns:

Apucăte pe Internet sunt multe chestii care aduc bani. Începând de la youtube...
Cam puțini la vârsta ta, mai strânge 2-3 alocații și începe apoi

| Retw1983 a răspuns:

E greu in zona, iesi si tu cu o fata la un suc... daca ai avea barami 5000 ar mai fi ceva

| Lucasion a răspuns:

Daca te crezi norocos, poti investi banii la pariuri sportive, scoti profit daca stii putin sa joci, doar ca nu extraordinar de mare