| r3spectt a întrebat:

Am 18 ani si am o dantura urata mai ales cei 2 canini de sus. un aparat dentar costa vreo 400 de euro plus ca imi trebuie 2 extractii adica cei 2 canini scosi...ma gandesc sa ii scot si sa imi puna doctorul stomatolog altii pentru a veni la nivel cu ceiltalti... ce credeti? vac bine ceea ce fac? imi e rusine sa zambescbig grin. daca as avea si dantura frumoasa as fi ca brad pitttongue

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună! Cine a spus că un aparat dentar costă 400 de euro? Un aparat dentar costă în jur de 400 de lei (4 miilioane lei vechi). Cu aparatul dentar o să ai nişte dinţi parfum, dacă pot să spun aşa. Succes! kiss