| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si sunt virgin. imi este frica si nu stiu cesa fac. si ca orice baiat vreau sa fac si eu dragoste, am o prietena care nu este virgina dar nu vrea sa faca dragoste cu mine si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Aşa cum a zis şi Andarock, e chiar un semn de respect, că tipa respectivă va fi prima cu care o vei face. Că eşti virgin la 18 ani nu e ruşine, sunt alţii la 23-24 care încă sunt şi nu se jenează. O sa vină şi momentu', nu-ţi fă tu griji de asta. Dacă nu vrea să o facă, poate fii din 2 motive : ori ăla pe care l-a spus Consiglieri,că nu vrea să te dezamăgească,ori că ştie că eşti virgin, fără 'experienţă' şi că poate nu o s-o ''satisfaci'' de prima dată. laughing Nu trebuie să disperi. Sunt sigură că nu e prima şi nici ultima ta prietenă. Poate o să dai peste una tot virgină ca şi tine si o vei face cu ea, sau cine ştie... Bafta! big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te cu un sofer de trailer si cand face popas sa plateasca o curva aia iti va arata arta sexului oricum o sa ai parte de alta care iti va pune p...a pe nas dar sa fii atent sa nu fie murdara cumva ca poti lua vreo boala naibii.

| Andarock a răspuns:

----> Si ce daca esti inca virgin?

----> Unele fete apreciaza acest lucru la un baiat + ca atunci cand te vei casatori si viitoare ta nevasta va auzi ca nu ai facut dragoste cu nimeni pana la ea, acesta este un semn de respect! happy

---> Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Crina_6989 a răspuns:

Pai dc nu vrea s faca dragoste cu tine thinking

| Consiglieri a răspuns:

Daca o sa iti incepi viata sexuala cu o fata care nu mai e virgina parerea mea e ca ti-ar putea da unele sfaturi dar cand o sa cresti o sa regreti, ea nu vrea sa o faca cu tine probabil pentru ca stie ca nu vrea sa te dezamageasca. Sfatul meu: Mai asteapta! Cand va fi momentul nu o sa mai apuci sa iti pui intrebari existentialiste.Bafta!