| playerno a întrebat:

Am 19 ani, iar in liceu, initial eram la o clasa de mate-info pana in clasa a10a cand m-am mutat la filologie. De atunci am inceput sa il visez pe un coleg mai mere, pana in ziua de azi. Eu si cu el nu aveam absolut nicio tangenta, daca am schimbat catvea replici cu el pana acum e bine. Ba si mai mult, replicile schimbate de noi erau unele foarte acide. Insa il visez foarte des, sau cateodata am perioade in care pur si simplu uit de persoana lui, ca in urmatoarele zile sa il visez din nou. Mentionez ca nu am tinut legatura de cand am terminat liceul. In perioada liceului, cand il visam, a doua zi eram super bulversata, si il prindeam mereu privindu-ma. Cateodata aveam impresia ca parca si el stie ca il visez mereu si probabil din cauza asta ma privea asa. Sincer mereu au existat priviri de genul intre noi, dar nimic mai mult..Am iubit de aproape 3 ani, insa nu-l visez la fel de mult ca pe fostul coleg. Imi puteti spune de ce il visez? Nu ma gandesc absolut deloc la el, nu vorbesc cu el sau despre el.dar visele au o incarcatura emotionala foarte puternica si par a fii mereu reale.