| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 dinți din fata cam cariati si sunt lipiți ca siamezi, de asta îmi e rușine mult sa zâmbesc sau sa vorbesc cu o fata. Știu ca trebuie sa ii repar cât mai repede dar situația financiara la mine în familie e cam micuța. Oricum după Crăciun sigur o sa mi i fac. Dar pana atunci? Sunt fete care par interesate de mine si eu ca un ciudat timid ce sunt nu vorbesc cu ele. Cum a ți vedea un băiat drăguț dar cu dinții nu chiar asa wow? Dinții sunt singurii care ma trag pe mine înapoi dar si comportamentul meu ciudat. Sper ca nu o sa fiu descurajat de părerile voastre.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum a ți vedea un băiat drăguț dar cu dinții nu chiar asa wow? "

o poză ne-ar fi de folos

| Mistery3Teodora a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti pese asa mult de aspectul tau fizic, ca doar nu asta conteaza cu adevarat. Ai spus ca sunt fete care par interesate de tine, pai inseamna ca ele vad ceva in tine, evident ceva ce tu nu vezi: ca ai un suflet frumos indiferent de aspectul dintilor.
P.S.Incearca sa zambesti cu gura inchisa pana dupa Craciun.