| marian888 a întrebat:

Am 20 de ani si 1, 69 inaltime si vreau sa stiu daca poti sa mai cresti de la 20 de ani exista vreo sansa, apropo parinti mei sunt inalti tata are 1.80

2 răspunsuri:
| PisicaRoz a răspuns:

Atat am si eu inaltimea numai ca am 15 anilaughingpai incearca poate mai cresti putin prin practicarea unui sport de preferat volei si baschet, baftawinking

| matsa15 a răspuns:

Incearca sa innoti cat mai mult pentru ca innotul te dezvolta armonios. sunt sigura ca o sa mai cresti daca innoti si faci si un sport cum ar fi handbalul sau baschetul