| poofy a întrebat:

Am 8 ani vreau sami gasesc prieteni puteti sa-mi dati numere de telefon?

Răspuns Câştigător
| Ally a răspuns:

Cei care au raspuns nu stiu sa se poarte cu copii mici esti foarte draguta am sa ti-l dau pe al meu sa ma suni sa ne imprietenim - cauta-ma in privat.
am 14 ani{ALEXANDRA}

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cauta`ma la 07777777...
P. s. Vezi sa nu te`ncurcilaughing
Insista daca vezi ca nu raspundwinking
Astept telefonul taubig grin

| Marii a răspuns:

Prietenii nu poti sa-i gasesti pe aici. Cred ca la varsta asta esti clasa 1 sau a 2`a asa ca imprieteneste-te cu colegii din clasa sau din clasele vecine. happy

| mymy a răspuns:

Eu?

| just4fun_8801 a răspuns:

Acadele daca vrei nr de telefon n-avem

| iceman a răspuns:

Fuga la tv vezi ca e Tom si Jerry
Mama ta stie pe ce siteuri umblii?

Copiii din ziua de azi...

iceman

| Ally a răspuns:

Am sa iti trimit un sms cu numarul meu.

| Any_1345 a răspuns:

Eata unu 069807442 e deal unui baietel de 8 ani suna-l la orice ora dar de nu va raspunde credel e okupat invata litera ~y~. SUKCES...

| monika_9877 a răspuns:

Da ti-l dau...

cautama in privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@aegisofsin, vreau eu acadele :))
revenind la intrebare iti gasesti prieteni pe www.xat.com

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma ia asta i nr meu 112

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fii iubita mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mymy nu ne dai si noua numarul tau?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am numar de telefon 0753712199 si daca vrei sa vorbim pe telefon da-mi numarul da telefon si am 8ani

| PatratzelPatratDin9 a răspuns:

Pentru 8 ani scrii si te exprimi cam prea corectwinkingda daca esti un copil precoce(adica mental esti mult inaintea varstei tale)cred ca si intelegi ca nu-ti va da nimeni intreg la minte...nu inainte sa stie parintii tai de persoana care ti-ar da numarul de tel.si nu cauta prieteni ca vin ei la tine, ti aduce viatahappypa-pa si sa fii cuminte!kiss