| VladCosmin007 a întrebat:

Am aflat despre cea mai buna prietena a mea ca face videochat(eu sunt singurul ei prieten bun). Ea tocmai ce a facut 18 ani si am vazut deja poze cu ea dezbracata doar eu stiu de ele si le am in telefon(mi le-a dat fostul ei prieten). Acum intrebare: ce sa fac sa ii bag mintile in cap sa se lase de asa ceva? Cu baiatu ala a zis ca nu e fericita dar tot statra cu el eu nu intelegam de ce dar acum inteleg 100% din cauza ca facea videochat ii facea oral pe camera si asta isi batea mereu joc de ea s-a si despartit si acum tot ea il intreaba daca mai vrea sa faca videoclipuri murdare cu toate ca s-au desparit fine de fapt ala a lasat-o pentru ca mai avea femei si de asta nu i-a placut. Ce sa ii zic eu personal eu dunt singurul ei prieten care o ajuta cu orice... ar trebui sa o conving sa fie gagica mea si sa o invat niste chestii de viata? Ce sa fac... nu o credeam in state de asa ceva va rog mult ajutati-ma o cam iubesc si de aia nu arat la nimeni pozele cu ea dezbracata si as vrea sa giu cu ea si sa o fac sa renunte la mizeriile astea

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

E o cauza pierduta omule, poti sa incerci dar sunt 110% sigur ca nu o aduci pe linia pe care vrei tu.Intre noi fie vorba, la cum se duce totul in jos nici nu le mai pot acuza pe tinere ca aleg sa faca videochat.

| gratargratar a răspuns:

Nu trebuie sa te incurci cu ea. Ma indoiesc ca-i poti baga mintile in capatana. Fata e aplecata spre astfel de chestii. O sa se invete minte doar atunci cand o s-o pateasca rau de tot, insa va fi prea tarziu si pentru tine si pentru ea.
Cauta-ti o fata serioasa.

| 2k18Tpu a răspuns:

Are nevoie de iubire. Poate suferă sau are ceva de face toate chestiile astea.

| Nelly07 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Fiecare mai merita inca o sansa si daca o iubesti cu adevarat fa ce e mai bun pentru ea, dar trebuie sa ai grija si de tine, nu cred ca asta ti-ar face tie bine. Dar pana la urma, faci ce vrei. Totusi nu inteleg de ce face ea chestii de genul acesta. Daca vrei neaparat sa fii cu ea, spune-i! Incearca sa ii arati ca merita mai mult decat sa fie luata in ras. Ia-o in brate, poate simte nevoia!

| Bianca_Irimia_1990 a răspuns:

Bun, si daca face videochat... ce? daca are 18 ani si lucreaza intr-un studio cu toate actele in regula, atunci nu vad care este problema. castiga de zeci de ori mai mult decat salariul minim pe economie si decat ar lua in alta parte, nu-i asa?
ca sa-ti zic o scurta povestioara, si eu am o prietena buna (pe care am cunoscut-o la facultate) si in anul doi mi-a zis ca face videochat, ca s-a angajat la www.charmstudios.ro (nu vreau sa fac reclama sau ceva). vreau sa spun ca in doi ani fata si-a cumparat apartament, s-a tinut de facultate in continuare, nu a avut nici o restata! si este si o fata foarte cuminte! :)
asa suntem noi, romanii, judecam aiurea si aratam cu degetul...

| VladCosmin007 explică (pentru Bianca_Irimia_1990):

Pai da judec pentru ca daca afla tasu o omoara adevarat. Cum sa zici ca e ok sa faci videochat? e ok sa faci sex pe live sa faci toate perversiunile pe care le zic obsedatii aia doar ca sa te plateasca? Pai ori prostitutie ori videochat e cam acelasi lucru. Sa faci ceva sexual pentru bani inseamna ca nu ai onoare. Si te numesti nu curva ci târfă mai bine zis