| Doarof3 a întrebat:

Am ajuns la concluzia ca băiatului pe care îl plac nu-i mai pasă de mine.Se comporta altfel. Spune ca nu s-a supărat, dar nu mai vorbește cu mine cum vorbea înainte.Luna care vine ma întâlnesc cu el fără sa vreau. Vreau sa întreb cum sa fac sa nu se mai comporte asa? Cum sa fac sa se comporte la fel.Am încercat sa vorbesc cu el, dar spune ca nu are nimic.Îl plac.Acum regret ca l-am refuzat din cauza fostei lui.(începea sa facă tot felul de fițe și sa ma facă de ras în fața lui).Nu cred ca voi putea rezolva. Voi ce sfaturi îmi dați?

3 răspunsuri:
| xPaulFTWYT a răspuns:

Cumpără-i un cadou!

| Doarof3 explică (pentru xPaulFTWYT):

Nu vreau sa îl "cumpar" pe cel pe care îl iubesc. Vreau sa îl fac sa își dea seama cat de mult îmi place

| RAY a răspuns (pentru Doarof3):

Eu aseara am vorbit cu tine, continuam?