| Vilceanu_Alina-Patricia_2004 a întrebat:

Am aproape 14 ani, in 3 luni ii implinesc, si mie chiar imi place sa port pantofi cu toc, insa mereu am fost nesigura pe mine. Vi se pare ca nu ar mai trebui sa port tocuri? Nu port des, port la ocazii speciale, dar vara aceasta vreau sa port mai des.

Răspuns Câştigător
| ClarissaIssuta a răspuns:

Dacă îți place să mergi pe tocuri, dar totuși ești nesigură, i-ați o pereche de tocuri mari (cam 15 cm) și mergi cu ele prin casă. Când vei fi sigură pe acelea, vei fi sigură și pe altele mai mici.

Și eu am 14, fac 15, și vara trecută mama mi-a luat mai mulți pantofi cu tocuri fiindcă a văzut că îmi plac. Prima dată m-am învățat cu niște pantofi de toc 15 cm, iar acum merg aproape în fiecare zi pe tocuri de 5-10 cm. Când sunt la sport sau când mă simt mai lejeră îmi iau adidași sau balerini fără toc, fiindcă mai este nevoie și de câteva pauzewinking. Succes!

1 răspuns:
| munteanuionvictor a răspuns:

Mai bine renunță la tocuri. E mai comod și mai sănătos fără tocuri.