| L0ve a întrebat:

Este normal ca la 13 ani sa port tocuri?
ma refer DOAR la ocazii speciale
mersi:*

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Doar la ocazii speciale da, uite eu cand eram mica purtam si la un moment dat am inceput sa calc aiurea, calc usor pe-o parte, acum nu este nici o problema insa cand o sa mai cresti nu o sa fie tocmai bine. incearca sa nu porti tocuri foarte inalte, arata-ti varsta ca e frumoasa. daca o sa porti zilnic iti vei obosi piciorusele degeaba plus ca daca te dor picioarele nici pozitia ta nu o sa mai fie dreapta si frumoasa.sunt multe lucruri de vorbit aici.
sper ca te am ajutat, bafta :*:*:*

7 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Da e ok, dar nu tocuri de 12 cm!

| Lightose a răspuns:

Daca tocul nu e mai mare de 5 cm de ce nu?
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi ok dar sa nu fie ceva exagerat si conteaza mult si restul tinutei happy

| Geoxu a răspuns:

Da, de ce nu?! Asa te obisnuiesti cu mersul si mai tarziu nu vei avea probleme.batting eyelashes Bafta smug

| enverhoxha a răspuns:

Poţi să porţi tocuri şi la 7 ani.

| jerrygabrielle a răspuns:

Daca poti sa mergi pe tocuri si daca e doar la ocazii speciale e ok dar sa nu faci o obisnuinta din asta ca nu e bine sa mergi frecvent pe tocuri de la varsta astabig grin

| Dєєค a răspuns:

Si eu la 13 ani mergeam cu tocuri de 10, la ocazii speciale si cand ieseam in oras si aveam o tinuta elegantahappy. ce`i drept eu la 13 ani paream mai matura, nu imi aratam varstalaughing. Eu zic ca e ok, pe viitor o sa te descurci perfect sa mergi pe tocuri, cand va fi nevoie sa o faci des:*