| Costel88 a întrebat:

Am aproape 17 ani, si am 1, 70 si 70-72 de kg, stiu sunt mic si indesat sad... Problema e ca vreau sa stiu si eu cum pot sa cresc in inaltime, sa imi dati niste sfaturi utile. Multumesc

Răspuns Câştigător
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Buna!
Sa sti ca eu nu cred ca esti nici mic, si nici indesat sau ce-ai sput tu!
Fiecare om arata cum arata, are defectele si calitatile lui si trebuie sa se obisnuiasca cu ele!
Eu nu cunosi nici o pastila sau vreo portiune miraculoasa de crestere!
Eu am 14 ani si am 1, 60 si mi se pare ca sunt inalta dar m-am obisnuit cu ideea, adica nu cred ca pot sa fac ceva ca sa devin mai scunda!
Deci ideea este ca nu esti scund asa ca termina cu prostiile! happy Esti OK asa cum esti!

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu stiu daca e vreo metoda prin care sa te inalti, asa esti tu si gata dar ai putea practica un sport, poate te va ajuta (prin practicarea unui sport nu ma refer la a merge la sala. Incearca un sport ce necesita intinderi, sarituri gen baschet, volei etc.).