| anotherchild a întrebat:

Am aruncat o privire la ultimele raspunsuri de pe TPU, si mai bine de 80% sunt raspunsuri oferite de copii de maxim 12-13 ani. Sunt raspunsuri total gresite. Nu stiu ce sa mai spun, cand vad la o intrebare 4 raspunsuri in care userii se contrazic reciproc, oferind raspunsuri doar pentru. a primi puncte/funda si mai stiu eu ce.
Internetul este `invadat` de prea multi copii, care se cred mari `zmei`.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Las` ca avem si noi oamenii nostri de bazahee hee
Sunt ceva oameni de calitate, trebuie doar sa ii gasesti

| LifeFail a răspuns:

Ai mare dreptate.
Poate ca pe unii useri chiar ii deruteaza faptul ca se contrazic tot felul de copii de cine stie ce varste. chatterbox
Oricum, nu este refuzat nici un raspuns care incearca sa ajute, indiferent cat de plictisitor, gresit sau copilaresc ar fi.
Daca copilul vrea sa ajute, chiar daca nu se pricepe prea bine, ar trebui sa incerce si sa raspunda la intrebarea respectiv, chiar daca o face numai pentru funda sau puncte.
Fiecare are dreptul la libera exprimare.
xoxo

| NewSummer2013 a răspuns:

Anotherchild are perfecta dreptate.

Sunt o gramad de copii care iti dau tot felul de raspunsuri stupide doar ca sa-ti faca mai multe raspunsuri la intrebari.

Parerea mea e urmatoarea:
-daca stii si esti in tema cu subiectul-raspunzi
- daca nu, taci dracul din gura! si lasa pe alti...

| HBK a răspuns:

Nu inteleg de ce nu poti sa treci cu vederea peste micile neajunsuri?! Nu le poti interzice accesul pe site.

| Ana a răspuns:

Si noi ce am putea sa facem? Nu avem ce

| traficanta a răspuns:

rolling on the floor si intrebarea unde e?!

si care e problema ta? hai nu te mai stresa atatlaughing daca nu-ti convine nu mai intra pe site si gata.
si nu pentru ca as avea 12 ani, am 17 si trebuie sa ii intelegem ca daca eram si noi in locul lor in ziua d eazi poate faceam si noi asa. da noi nu aveam parte la 12 ani de asa cevawinking

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Si ce pui intrebarea asta pe TPU?
daca copiii vor, vor
mai taci si tu

| Laura a răspuns:

Good work Sherlock. Mister rezolvat. Acum du-te înapoi la Mistery Machine.

| SERIOUX a răspuns:

Dar sunt si niste copii cu o intelectuala de prima marime. am primit o groaza de multumiri pentru sfaturi bune. copii sunt viitorul

| morena a răspuns:

Hei! Eu fac parte din cei 20%, si i-mi place ce ti au replicat acesti copii! Or fi ele, raspunsurile gresite, sau nu, dar aici au unde sa se contrazica, sau sa cada de acord! Si mai cred ca sunt destul de isteti sa aleaga, din atatea raspunsuri, macar pe cel corect! Mie personal TPU mi se pare un mod placut de a petrece, un timp placut printre oameni ce au nevoie de oameni! Indiferent de varsta sau sex! E binevenita orice parere, pentru cel ce ti-o cere! Copii acestia se cred zmei? Cine stie, poate vor fi vreodata! Bravo lor!

| xNirvana a răspuns:

Pff...
E o tara libera, nu?
Si copii sunt capabili sa raspunda la o intrebare (:.
Daca esti impotriva bine
Daca nu tot bine :]

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Si intrebarea care e? restul de 20 la suta nu inteleg ce inseamna aia o intrebare

| jinx a răspuns:

Ce vrei si tu nu mai sunt desene bune ca sa se uite la elelaughing