| Flavianadx a întrebat:

Userii care nu au nicio intrebare, dar au mii de raspunsuri, vor sa spuna ca le stiu pe toate sau de ce?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Au ei alte conturi cu întrebărihee hee

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor sa para lideri. fiecare cu boala lui.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vor sa zica ca pot sa afle si din alte surse, mai repede si poate mai avantajos decat de pe TPU.

Si de unde aceasta insinuare? thinking

| GabiDumitrescu a răspuns:

Poate ca doar stiu sa caute si pe Google, nu intr-o comunitate in care majoritatea sunt cel mult semi-docti...

| Sofer a răspuns:

Sigur au și ei întrebări și le țin pentru ei. laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Le-au sters. Sunt multi utilizatori cu conturi vechi, fara intrebari pentru ca le-au sters. Si eu vreau sa le sterg dar sunt prea multe

| Apokales a răspuns:

Daca ai multe raspunsuri bune, si nu doar multe, atunci inseamna ca ai si intrebari si le cauti in alta parte decat pe TPU. Le cauti in surse de incredere, stiri de pe mai multe site-uri, carti, studii stiintifice etc. Si asa poti da raspunsuri multe si bune, raspunzandu-ti intrebarilor tale mai intai.
In concluzie, user-ii care nu au multe intrebari postate pe TPU, dar au multe raspunsuri, au intrebari, doar ca nu le posteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neee. Vor să spună că le e prea rușine să pună o întrebare că rade lumea de ei. Sau sunt prea prosti să știe să pună vreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate unii au conturi multiple, și de pe contul secundar pun întrebări.