| Milii a întrebat:

Am atasat cablul usb de telefon si si de unitatea centrala, pe telefon imi scrie "cablu usb atasat" si windowsul scoate sunetul specific.doar ca nu gasesc nicaieri in My Computer, sau altundeva un folder ca sa pot sa imi pun muzica sau sa descarc poze de pe telefon, cum rezolv?

1 răspuns:
| Twatwaffle a răspuns:

Atunci cand bagi usb-ul in calculator trebuie sa-ti apara un meniu care te intraba ce vrei sa faci cu el(dap, daca tot l-ai bagat...).Alege dintre optiuni "Stocarea in masa" si ar trebui sa apara acolo in My Computer ceva de genul "Removable Drive/Disk. ceva". Sper sa iasa!big grin