| Anabelle_5756 a întrebat:

Am auzit ca a aparut Yahoo! Messenger 12. Merge doar pe windows vista sau si pe xp?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Abia a aparut Yahoo Messenger 11 si nici asta nu este gata! Este doar in versiunea BETA de testare! Uite aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Probabil peste 2 ani va aparea si YM 12!
YM 11 merge pe toate versiunile de windows.

| Ion a răspuns:

Http://www.stealthsettings.com/......windows-7. din cate am inteles eu desi nu am citit mult ii pentru vista si 7. dar nu am citit mult, dar iti consuma din resurse. adica iti mere mai incet calculatorul.