| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Pentru a instala yahoo messenger 10 trebuie sa ai vista, pentru ca eu am xp si nu mergesad
Oare din cauza asta?

8 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Eu nici nu stiam ca a aparut, dar cred ca e o farsa ceva, ca trebuia sa apara si pe site-ul yahoo/messenger

| eliza a răspuns:

Merge eu am avut ym pe xp si mergea da l-am dezinstalat eu pentru ca nu vedeam marea diferenta dintre el si ym 9.

| adrian_7273 a răspuns:

Da e special creat pentru vista cu xp nu mergestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Nu e din cauza aia.
Downloadeazal de aici http://rapidlibrary.com/index.php?q=yahoo+messenger+10+for+xp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, mie imi mere si pe XP... am luat mess-ul de pe Y! M Lover http://www.ymlover.ro/yahoo-messenger-10-beta-official/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu oi fi facut bine si poate de aia, dar poate si de aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SI eu am xp si imi merge...

Răspuns utilizator avertizat