| Geo_4096 a întrebat:

Era un program cu care puteai sa citesti arhiva de mess a altei persoane, dar din calculatorul tau(stiind si parola id`ului). Stie cineva ce program era?

2 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Keylogger cu keyloggeru furi orice.parola cont orice. orice scrie victima pe pc iti apare tie intr-un mail. daca stii sa l faci.e cam greu si pretentios programul.eu am incercat dar nu primeam mailuri exact cum a facut si un prieten de al meu el a reusit dar eu nu face figuri cateodata.

| chakuza a răspuns:

Yahoo Messenger Archive Reader?